מומחה לתביעות נזקי גוף

מה היא המשמעות של נזק כזה או אחר לגוף? האם מגיע לכם פיצוי על נזקי גוף? מה היא הדרך הבטוחה ביותר להשיג את הפיצוי הכספי הראוי ביותר? למה לבחור בשירותיו של מומחה לתביעות נזקי גוף, עו"ד פנחס זלצר?

בכל יום ביומו מגיעים אלפי אנשים אל בתי החולים, קופות החולים ושאר המוסדות הרפואיים הפרוסים ברחבי הארץ. הסיבה היא פגיעה גופנית כזו או אחרת אשר נגרמה מרשלנות. זו יכולה להיות רשלנות של צוות רפואי, זו יכולה להיות רשלנות של צד שלישי, תאונת דרכים וכו'. לכל אחד מאלו אשר מגיעים עם פגיעה כזו או אחרת עתידים לעבור חוויה לא פשוטה. לא פעם מקרים אלו מגיעים לנכויות קשות ביותר ואף לפטירתו של הנפגע.

מומחה לתביעות נזקי גוף יכול ללא ספק לסייע רבות כל נפגע ונפגע. המשמעות היא הרבה פעמים איבוד מקור הפרנסה, צריכה תרופות ואמצעי שונים על מנת להמשיך להתקיים וכו'. עבור כל אחד ואחת מאותם נפגעים עומדים זכויות שונות. לא פעם מגלים רבים וטובים כי כלל אינם מודעים לכל אותם זכויות המגיעות להם כתוצאה מהפגיעה.

מומחה תביעות נזקי גוף, עורך דין פנחס זלצר וצוות משרדו יבחנו לעומק כל מקרה לגופו על מנת לאמוד על הנזקים והאפשרויות העומדות בפני הנפגע. מומחה לתביעות נזקי גוף, עורך דין פנחס זלצר, יפעיל את כל היכולות המקצועיות וכמו כן את כל המשאבים הנדרשים על מנת להשיג את התוצאה והפיצוי הטוב ביותר.

מומחה לפיצויים בנזקי גוף? למה לבחור בעורך הדין פנחס זלצר ובצוות משרדו?
כבר משנת 1969 עמלים במשרדו של עורך דין פנחס זלצר לטובת הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים ביותר. מומחה לפיצויים בנזקי גוף זה טיפל לאורך השנים בתיקים גדולים ופופולאריים במיוחד אשר תפסו את כותרות העיתונים באותה העת. בין היתר טיפול בפיצויים לי"א הספורטאים וכמו כן לנפגעי אסון גשר המכביה.

תביעות נזיקין? לא רק!
שלל שירותים תחת קורת גג אחת. בין היתר תביעות נזיקין, תביעות רשלנות רפואית, תאונות דרכים ועוד. כמו כן במשרד זה מומחים למשפט העסקי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין מתמחה בתאונות דרכים