אודות

ד"ר פנחס זלצר ושות', משרד עורכי דין ונוטריון, נוסד בשנת 1969 ע"י עו"ד ד"ר פנחס זלצר.
בשנת 1997 קידם המשרד בברכה את עוה"ד גליה זלצר-ליפשיץ, כיום שותפה במשרד.
 
תחומי העיסוק העיקריים:
תביעות נזיקין מהגדולות בישראל כולל תביעות עקב רשלנות רפואית.
משפט מסחרי, מקרקעין ודיני חברות.
 
בתחום דיני הנזיקין ורשלנות רפואית 
משרדנו נמנה על המשרדים המובילים והנחשבים ביותר בישראל ובעל מוניטין ראשון במעלה בכל הקשור בדיני הנזיקין. המשרד מייצג את הנפגעים הקשים ביותר (קוואדרופלגים, משותקים מונשמים, בעלי פגיעות מוחיות וכיו"ב) ומטפל בתביעות נזיקין מורכבות, בין אם מדובר בתאונות דרכים (הולכי רגל, רוכבי אופנוע, רוכבי אופניים, נוסעים ברכב או נהגים) ובין אם מדובר בתאונות עבודה, מקרי רשלנות כלליים, רשלנות רפואית ועוד.
משרדנו זכה בפסקי הדין הגבוהים ביותר שנפסקו בבתי המשפט או בהסדרי פשרה.
כך למשל משרדנו ייצג את סשה אלטרמן, שנפגעה באופן הקשה ביותר ב"אסון גשר המכביה" (קריסת הגשר עליו עברו משלחות הספורטאים באירוע פתיחת משחקי המכביה  בשנת 1997) והשיג עבורה הסכם פשרה בסכום הגבוה ביותר ששולם אי פעם לנפגע גוף בישראל.

משרדנו ייצג גם את בני משפחות י"א הספורטאים הישראלים, חברי המשלחת האולימפית של ישראל שנרצחו באולימפיאדת מינכן בחודש ספטמבר 1972 לאחר שנחטפו ונתפסו כבני ערובה בכפר האולימפי במינכן. כנגד כל הסיכויים ואף שהפנייה למשרדנו נעשתה לאחר התיישנות התביעה, ניהלנו מערכה משפטית נרחבת וממושכת בסופה השגנו עבור לקוחותינו הסדר פשרה כספי בהיקף של מיליוני אירו.

בין לקוחות המשרד בתחום הנזיקין נפגעים קשים – משותקים, נפגעי חוט השדרה ופגיעות מוחיות כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה ואחרות, וכן נפגעי רשלנות רפואית בענפי הרפואה השונים כגון מיַילְדוּת, כירורגיה, נוירוכירורגיה, אורטופדיה ועוד - אשר נפסקו לטובתם פיצויים בסכומים של מליוני ₪.

במשך שנים שימש ד"ר פנחס זלצר בתפקידים רבים ומגוונים בלשכת עורכי הדין ובין היתר כיהן בתפקיד יו"ר ועדת הנזיקין של מחוז תל אביב.

תקדימים חשובים המצוטטים בבית המשפט העליון וכן בבתי המשפט המחוזיים והשלום ואף נלמדים בפקולטות למשפטים הינם תקדימים שנקבעו בתיקי תביעות של משרדנו.
 
בתחום העסקי
תחום נוסף בו עוסק משרדנו הינו מתן שירותים מלאים ללקוחות מישראל ומחו"ל בתחום המשפט האזרחי והמסחרי. משרדנו עוסק ביישוב סכסוכים ובליטיגציה לרבות בהליכי בוררות וגישור ולעורכי הדין במשרד ידע וניסיון בעסקי מסחר בינלאומי הליכים מורכבים משפטיים בין אזרחי מדינות שונות. כמו כן הננו מתמחים בעסקאות השקעה וסחר ביצירות אמנות יקרות, ייצוג מוכרים או קונים במכירות פרטיות (Private sales) וקשר ישיר עם בתי המכירות הפומביות כמו סותב'יס וכריסטי'ס. 

משרדנו נבחר כנציג היחיד מישראל בארגון ב- (CLG (Commercial Law Group המונה למעלה מ-400 עו"ד ברחבי העולם ומקיים קשרי עבודה עם משרדים מובילים באירופה, ארה"ב ודרא"פ, דבר המעניק ללקוחותינו הישראלים והזרים שירות מקצועי ומקיף ברחבי העולם.

 
למה דווקא אנחנו?
ייחודיות משרדנו באה לידי ביטוי בכך שמייסד המשרד, עוה"ד ד"ר פנחס זלצר, ושותפתו עו"ד גליה זלצר-ליפשיץ נותנים ללקוחות המשרד ליווי, ייעוץ וטיפול אישי בכל שלב ושלב. אנו זמינים ללקוחותינו בכל עת ומלווים אותם החל מהפגישה הראשונה ועד תום ההליכים המשפטיים (ולרוב ממשיכים ללוותם במסלול החיים גם שנים רבות לאחר תום ההליכים המשפטיים, ממש כמו משפחה).
במשרדנו, השותפים הם אלו שמבצעים את כל הפעולות וכל השלבים מתחילת הטיפול ועד תום ההליכים המשפטיים, גם עניינים "טכניים" שמטיבם וטבעם ניתנים במשרדים אחרים ע"י עו"ד זוטרים או מתמחים.
במטרה לספק שירותים משפטיים כה מקיפים על בסיס אישי, אנו בוחרים בקפידה את לקוחותינו, הן מבחינת סוג הפגיעה והן מבחינת כמות הלקוחות שבטיפולנו בזמן נתון.

מדיניות זו של המשרד מעניקה ללקוח את האפשרות "לתפור לעצמו את חליפתו המשפטית" כך שהשירותים המוענקים הינם ייחודיים, בלעדיים, יוצאי דופן ושונים, והתוצאות מדברות בעד עצמן:
צרו קשר עם משרדנו, מלאו פרטיכם: